Social media

Obecnie Social Media stanowią jeden z podstawowych kanałów komunikacji z klientem. Są istotnym i powiązanym elementem strategii sprzedażowo-marketingowej.Ponieważ mam świadomość ich wagi, możesz być pewny, że poprowadzę je tak aby były jej kluczowym elementem. Prowadząc Social Media realizowane są cele zwiększenia rozpoznawalności marki, wizerunkowe, w tym pozyskanie lojalności odbiorców, a następnie cel sprzedażowy czyli zwiększenie sprzedaży marki. Wszystkie te cele następują po kolei w postaci budowania lejka sprzedażowego. Social Media to moja pasja, której tajniki zgłębiam każdego dnia, a wiedzę nie tylko w praktyce, uzupełniam od najlepszych szkoleniowców w Polsce i za granicą. 

Doskonale znam system reklamowy Facebooka, posiadam ponad 3 letnie doświadczenie w ich prowadzeniu. Pracowałam z budżetami reklamowymi ponad 10 000 zł miesięcznie. Mam doświadczenie w tworzeniu strategii działań marketingowych. Prowadziłam kampanie remarketingu dynamicznego, kampanie zorientowane na konwersje, lead ads’y i wiem jaki format sprawdzi się najlepiej w danej branży. Diagnostyka zdarzeń i Facebook Piksel nie mają przede mną tajemnic. Na co dzień korzystam z Excela, Facebook Analytics. Umiem wnioskować na podstawie danych rozróżniam modele atrybucji dostępne w Facebook. Mam doświadczenie w budowanie relacji z odbiorcami – w tympozyskanie usergeneratedcontent. Działania kryzysowe na ban i blokadę Facebooka. Doświadczenie w organizacji legalnych konkursów ( wraz z regulaminem) oraz wydarzeń.

SYSTEM REKLAMOWY - Facebook, Instagram, LinkedIn

Jestem ekspertem od tworzenie kampanii reklamowych. Współpracuję z klientami z różnych branż. Skutecznie dokonuję doboru celu, ustalenia grupy docelowej, optymalizacji budżetu reklamowego. Pracuje na zaawansowanych formatach reklamowych. Mam doświadczenie w tworzenie formularzy na pozyskanie kontaktów. Pomogę w konfiguracji i ustawień menedżera firmy i menedżera reklam oraz instalacji Piksela Facebooka lub stworzeniu zdarzeń niestandardowych. Stworzę dopasowane do typu działalności Twojej Firmy, grupy niestandardowe, Lookalike, kampanię remarketingu dynamicznego. Skutecznie analizuję konwersję wyciągam wnioski i statystyki.