Social media

Wprowadzasz nową markę na rynek, lub potrzebujesz pomocy w budowaniu marki własnej. Chcesz zdobyć wiedzę na temat Facebooka, Instagrama lub Linkedina oraz dowiedzieć się jak tworzyć kampanie reklamowe – zapraszam naindywidualne konsultacje dla firm oraz szkolenia w kameralnych grupach.

Media społecznościowe to najszybciej rozwijający się na kanał komunikacji z klientami. Kont firmowe na Facebook’ujest jednym z podstawowym kanałem komunikacyjnym.

Warto pozyskać fundamentalną wiedzę, aby prowadzić je efektywnie i skutecznie, a przede wszystkim uniknąć błędów, które mogą skutkować utratą konta.  To właśnie przekazuję na swoich szkoleniach.

Poziom i zakres szkolenia dopasowuję do poziomu wiedzy uczestników. Tematykę szkolenia dobieram tak aby zarówno osoby, które dopiero mają zacząć komunikację, jak i osoby, które już wykorzystują Social Media w biznesie,a chcą poszerzyć wiedzę. wyniosły praktyczneinformacje dla siebie. Cały materiał udostępniam w postaci prezentacji po szkoleniu. Uczestników szkoleń zapraszam również do zamkniętej grupy szkoleniowej na Facebooku, gdzie prowadzę mini szkolenia oraz konsultacje z zakresu Social Media.